Referencje | Budowanie domów Międzyrzecz, Skwierzyna, Świebodzin, Przytoczna - pawelgrabski.pl

Referencje

Remont naszego biura w firmie, został wykonany na najwyższym poziomie i zgodnie z ustalonym terminie. Polecam firmę COMPLEX!
z poważaniem AMART.PL

sklep internetowy

Potwierdzam, że Firma COMPLEX Paweł Grabski zrealizowała początkowy etap budowy mojego domu – od maja, przez kilkanaście tygodni zbudowany został dom w stanie surowym zamkniętym plus pokrycie dachowe, dodatkowo schody zewnętrzne i taras. Budowa przebiegła bardzo szybko, bez żadnych problemów i przede wszystkim w określonym terminie. Szczerze mówiąc firma zapewniła mnie na początku o bezpieczeństwie z ich strony co w czasie budowy sprawiło, że byłem spokojny o przyszły dobytek mojego życia. Postęp prac był na tyle zaskakujący, że obserwowanie tego wszystkiego było samą przyjemnością.Pracownicy firmy COMPLEX zadbali o należyte zabezpieczanie materiałów budowlanych. Na naszej współpracy właściciel firmy Paweł Grabski dokonał analizy mojego projektu i podał kilka pomysłów dzięki czemu poprawiło to projekt o kilka fajnych funkcjonalności. Warto również wspomnieć o zawsze miłym kontakcie czy to na żywo czy telefonicznie. Porady, cierpliwość, stała gotowość do pracy to cechy firmy COMPLEX.

Z poważaniem,
Marek i Kasia Madziakowie

Moim i mojej żony największy marzeniem od zawsze był własny dom. Zdawaliśmy sobie sprawę ze stresów jakie nas czekają w czasie budowy. Poprawki, zaniechania i wiele innych rzeczy, które wpływają na to chciałem od początku starać się niwelować. Dlatego po wielu opiniach na temat firmy COMPLEX zdecydowaliśmy się razem z żoną na tą firmę. Od momentu wyboru projektu wiedzieliśmy, że jesteśmy w odpowiednich rękach. Dzięki Panu Pawłowi Grabskiemu i Jerzemu Korzeniewskiemu zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy. To właśnie oni podpowiadali nam ciekawe rozwiązania techniczne, i oferty, z których mogliśmy wybrać to co najlepsze dla naszego domu. Generalnie na budowę wybieraliśmy się z żoną tylko aby zobaczyć jak błyskawicznie idzie budowa naszego domu. Istotne jest również, że prace wykonywane były terminowo, rzetelnie i fachowo. Nie było żadnych sytuacji typu: kradzieże, alkohol na budowie, opóźnienia itd. Dla mnie i mojej żony bardzo ważne było wykończenie i tutaj również mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Po półtora roku współpracy możemy polecić każdemu firmę COMPLEX. Życzymy by wasze marzenia spełniły się.

Z poważaniem,
Ryszard i Teresa Blask

Działałem z polecenia mojego znajomego, który polecił mi firmę COMPLEX pana Pawła Grabskiego. Budowa zaczęła się zgodnie z planem w 2007 roku. Budowa była podzielona na kilka etapów, rozliczaliśmy się po każdym z nich, wszyscy podwykonawcy z których korzystała firma pana Grabskiego okazała się dobrą i rzetelną firmą.
Podczas całej budowy bardzo osobiści podchodził do całej sprawy kierownik budowy Jerzy Korzeniewski, który na każde moje pytanie odpowiadał bardzo rzeczowo.
Z budowy domu przez firmę COMPLEX jestem zadowolony, czego największym dowodem jest to, że poleciłem firmę moim przyjaciołom, którzy również się na nią zdecydowali.

Janek

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookie (także przez inne portale, w tym portale społecznościowe), niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. <a href="https://pawelgrabski.pl/polityka-prywatnosci/">Więcej informacji.</a>